Світильник підвісний
D=23см H=240см,
Колір: білий.
ІС: 1x150W Е27
D=23см H=240см,
Колір: білий.
ІС: 1x150W Е27
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 150 Вт |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Foscarini |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 240 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 529 ₴











